Bijscholing docenten
Presenteren & Etaleren
Waar leer jij als docent het etaleer vak?
Je bent als docent op zoek naar actuele Retailkennis en inspiratie om les te geven in het vak Etaleren aan jouw leerlingen. Je zou graag een praktische les aanbieden waarin de leerlingen de basistechnieken leren van het etaleer vak. Met weinig theorie en eenvoudige praktijkoefeningen waarin ze zelf gaan etaleren met passende producten, opbouw en decoratiematerialen. En met genoeg afwisseling en de juiste feedback wordt het aantrekkelijker voor de leerling.
Maar hoe ga je dit invullen? Waar haal je de tijd vandaan om dit voor te bereiden en hoe kom je aan de juiste etalage- en decoratiematerialen? Want dat kan nog best een uitdaging zijn.

Workshop Presenteren en Etaleren voor docenten op jouw school!
We hebben een speciale Workshop Presenteren & Etaleren voor docenten die we geven op scholen. In een dagdeel ga je samen met docentcollega’s meer leren over het etaleer vak in je eigen klaslokaal. Tijdens de workshop ervaar je zelf hoe er met relatief weinig theorie een groot resultaat kan worden geboekt in korte tijd! De praktijkoefeningen zijn eenvoudig en goed te gebruiken in het eigen lesprogramma. Je oefent zelf alle technieken en leert van onze feedback. Daarmee leg je een goede basiskennis aan voor je eigen lessen.
Ben je op jouw school de enige docent voor dit vak? Kijk dan eens of de Praktijkdag Retail & Styling iets voor je is!
Inhoud van de Workshop
- Waarom is etaleren en presenteren belangrijk voor een winkel?
- Hoe klanten kijken, kiezen en kopen
- Composities herkennen en zelf bouwen
- Gebruik van producten en een opbouw
- Kleurenleer, onder- en achtergrond, blikvanger
- Etalage/ product presentaties maken met thema
- Leren werken met hulpmiddelen en bevestigingsmaterialen
- Feedback op jouw presentaties en veel tips voor het lesprogramma!
De workshop is inclusief alle materialen en een certificaat.

